X

İstsider Gençlik Kolları Yönetimini Seçti

16 Aralık 2021 Perşembe günü gerçekleştirmiş olduğumuz İSTSİDER Gençlik Kurulu toplantısında aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla yeni yönetim kurulumuzu belirledik. Geçen seneki başkanımızın bu sene de görevine devam etmesi kararı alındı. Gençlik kolları başkanımız Hasibe DEVECİ’ye görevinde bu sene de başarılar diliyoruz. Dernek yönetiminde aktif rol alabilecek öğrencilerimiz arasından yapmış olduğumuz oylama sonucunda Elif ŞİMŞEK,Furkan GÖLGELİ ve Metin KATARCI başkan yardımcısı olarak seçildi. Gençlik kollarının ana yönetim kurulu bu şekilde tamamlandı. Daha sonra yapılan etkinliklerde alınan kararların belirlenmesi için Kübra AKTAN ve Nazlı Gül UYAR sekreter olarak derneğimizde görev aldı. Sayman olarak da Çağrı ERGÜNER seçildi. Bir de gençlik kolları olarak yapmak istediğimiz etkinlikleri yönetmek adına etkinlik komitesi kuruldu. Etkinlik komitesi başkanı olarak Atakan ÖZTÜRK görev aldı. Etkinlik komitesi üyesi olarak da Merve TAN, Şevval NESLİ ve Hakan KOÇAK ekibe dahil oldu.
Seçmiş olduğumuz yeni dönem gençlik kollarımızın amacı İstanbulda yaşayan Silifkeli öğrencileri bir araya getirerek sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek, öğrencilerimize destek olmaktır. Bu sebeple her sene her üniversite için temsilci seçip, üniversiteyi kazanan yeni arkadaşlarımızı derneğimize dahil etmeye çalışıyoruz. Şu anda 200’den fazla öğrencimiz derneğimize üyedir. Derneğimizin yönetim kurulunda bulunan, her alanda her yaşta üyelerimizle gençlik kollarımızı bir araya getirerek gençlerimizin sorunlarına çözüm arayıp başlarına bir şey geldiğinde arayabilecekleri bir aileleri olduğunu onlara hatırlatıyoruz.
Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, yeni gençlik kolları yönetim kurulumuza da başarılar diliyoruz.

Sosyal Medya Haberleri Silifke Web Tasarım