X

İstanbul’daki Silifkeliler ile Kahvaltıda Buluştuk

12 Aralık Pazar günü, 2021 İstsider Tanışma Toplantısını Revan Garden’da kahvaltı organizasyonumuzla gerçekleştirdik. Kahvaltımıza katılım oldukça yoğundu. Yediden yetmişe İstanbulda yaşayan birçok Silifkeliyi bir arada görmek bizi mutlu etti.

Kahvaltımızda yönetim kurulu ve gençlik kollarımız bir araya gelerek kaynaşma fırsatı buldu. Etkinliğimizin akışı yönetim kurulu üyelerimizden Nuran Yapalak’ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra değerli başkanımız Sadık Avcı aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza derneğimizi tanıtmak amacıyla derneğimizin misyonunu ve vizyonunu anlatan kısa bir konuşma yaparak sözü gençlik kolları başkanımız Hasibe Deveci’ye bıraktı. Gençlik kolları başkanımız derneğin içerisinde gençlik kollarının öneminden ve ne yaptığından bahsedip aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz dileklerini iletti. Ardından derneğimizin kurucu üyelerinden ve geçmişte de dernek başkanlığı yapan TRT Çukurova Bölge Müdürü Sebahattin Kahraman, Silifkeli olmanın ve İstanbuldaki Silifkelilerle iletişim halinde olmanın önemini içeren konuşmasıyla bizleri bilgilendirdi.

Son olarak kısa bir tanışma için tüm öğrencilerimiz söz hakkı aldı ve birkaç cümleyle kendini tanıttı. Tanışmanın ardından isteyen öğrenciler yönetim kuruluyla konuşup dilek ve isteklerini büyüklerimize iletti.

Aramıza yeni katılan herkese hoş geldiniz diyor, kahvaltıya katılan herkese de çok teşekkür ediyoruz. Sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere.

Search
Sosyal Medya Haberleri Silifke Web Tasarım