X

Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştuk

Silifkeli öğrencilerimizle, İstanbul’da Kahvaltı’da Buluştuk
İstanbul Silifke Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyelerimiz, Murat Muhallebici de İstanbul’da öğrenim gören Silifkeli öğrencilerle tanışma, kaynaşma kahvaltısında buluştuk.

Haber-Foto:Mustafa Arda Tok

Öğrencilerle yapılan Kahvaltı da konuşan İstanbul Silifke Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı A.Sadık Avcı “ İstanbul’da okuyan Değerli Silifkeli öğrencilerimize destek sağlaması amacıyla da kurulan derneğimizde, Silifkeli öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Bugünde 40 öğrencimizle bir araya geldik. Öğrencilerimize İstanbul’da karşılaşılabilecek tehlikelere karşı uyarılarda bulunduk. Birlik beraberlik olmanın faydaları ve derslere sıkı çalışmalarını ve stajlar konusunda yardımcı olabileceklerini, sadece vefa beklediğimizi ve mezun olanların dernekte etkin olmalarını istiyoruz. Öğrencilerimizle Keyifli samimi bir kahvaltıda buluştuk. Elimizden geldiğince burs veriyoruz. İstanbul’da hangi konu olursa olsun bizle paylaşın. Sizin için ihtiyaç duyduğunuz zaman, baba, anne, ağabey, abla, arkadaş olalım. Ne olmamızı isterseniz o oluruz. Bu tarz toplantıları sizler organize edin, biz size destek olalım. Bu derneğin gerçek sahipleri sizsiniz. İlerleyen yıllarda bu Derneği sizler yönetecek siniz, bu nedenle sizleri fırsatını olduğunda yanımızda görmek istiyoruz. Üyelerimizin ve Öğrencilerimizin faaliyetler, etkinlikler, toplantılar hakkında bilgilenmeleri için dernek Web sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmelerini rica ediyoruz.”dedi.

Kahvaltıya katılan öğrencilerin hepsi söz alıp konuşurken, öğrencilerde memnuniyetlerini dile getirerek farklı organizasyonlarda da bir araya gelmek istediklerini ve organizasyondan dolayı İstanbul Silifke Kültür ve Dayanışma Derneği’ne teşekkür ettiler.

Sosyal Medya Haberleri Silifke Web Tasarım