X

Öğrencilerimizle Yat Turunda Buluştuk

Silifkeli öğrencilerimizle, yat turunda buluştuk.
İstanbul Silifke Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak, öğrencilerimizin her zaman yanındayız. İstanbul’da öğrenimine devam eden ve LYS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla bu yıl İstanbul’da üniversite kazanan öğrencilerimizle yat turunda buluştuk.

Barboros koyunu, Dana Adasını, Tisan’ı, Boğsak’ı gezerek birlikte sohbet edildi, keyifli samimi bir ortamda birlikte memleketimizin güzellikleri görüldü denize girildi. Öğrencilerimizle birlikte Silifke temalı yaş pastamızı hep birlikte kestik.

Yat turuna sponsor olan Göktuğ Yatçılık Sahibi Ali Küçük’e misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Öğrencilerle yapılan yat turunda konuşan İstanbul Silifke Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı A.Sadık Avcı “ İstanbul’da okuyan değerli Silifkeli öğrencilerimize destek sağlaması amacıyla da kurulan derneğimizde, Silifkeli öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Bugünde öğrencimizle bir araya geldik. Öğrencilerimize İstanbul’da karşılaşılabilecek tehlikelere karşı uyarılarda bulunduk. Birlik beraberlik olmanın faydaları ve derslere sıkı çalışmalarını ve stajlar konusunda yardımcı olabileceklerini, sadece vefa beklediğimizi ve mezun olanların dernekte etkin olmalarını istiyoruz. Elimizden geldiğince burs veriyoruz. İstanbul’da hangi konu olursa olsun bizle paylaşın. Sizin için ihtiyaç duyduğunuz zaman, baba, anne, ağabey, abla, arkadaş olalım. Ne olmamızı isterseniz o oluruz. Bu tarz gezi, toplantı, kahvaltı, batırık günleri sizler organize edin, biz size destek, sponsor olalım. Bu derneğin gerçek sahipleri sizsiniz. İlerleyen yıllarda bu Derneği sizler yönetecek siniz, bu nedenle sizleri fırsatını olduğunda yanımızda görmek istiyoruz. İleri ki zamanlarda İstanbul’da yemek, kahvaltı, toplantı gibi organizasyonlarda buluşacağız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını İstanbul’da Boğaz turu yaparak coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Sizleri de davet edeceğiz.”dedi.

BİR FARK YARATSAK YETER ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE DEĞER
Yat turana katılan, öğrencilerimizin isim soy isim ve iletişim numaralarını aldık, her zaman yapacağımız diğer etkinliklerde de çağıracağız.

Üyelerimizin ve Öğrencilerimizin faaliyetler, etkinlikler, toplantılar, çalışmalar, burslar, haberler hakkında bilgilenmeleri için Dernek Web sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmelerini rica ediyoruz.
A.Sadık Avcı Başkan İstsider Yönetim Kurulu Adına

Sosyal Medya Haberleri Silifke Web Tasarım